Hakkımızda

Adana Demir Site Yönetim

Adana Demir site yönetimi yeni bir oluşumdur.

Günümüz kent yaşamında alışılagelmiş site yöneticiliğinde artık yeni yapılanmalar gereksinim haline geldi. Sosyal ortamlardan biri olan yerleşim yerleri ve is merkezlerinde kimse komsusuyla sorun yasamak istemez. Bununla birlikte ortak yasam alanı içindeki yapılması gereken isleri ve görevlilerin yaptıklarını takip etmek ister. Kurumsal sistemlerin yaygınlaşmasıyla birlikte ortak yasam alanlarında yönetim organizasyon ve idare hizmetlerinde de yeni nesil sistemler kullanılmaya başlandı.

Adana Demir site yönetimi size bunun nasıl yapılacağı hakkında profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamakta ve sistem alt yapısı sunmaktadır… 

45

Site Yönetim

+1230

Müşteri

%100

Memnuniyet

365

Gün Destek

Yönetim Kurulu Etkinliğinin Sağlanması

Muhasebe ve Hukuk kurallarının iç içe kullanıldığı Site Yöneticiliğinde devlete karşı yürütülmesi gereken resmi hizmetlerin aksamaması gerekmektedir. Kontrol edilmediği takdirde gününde, yapılması gereken bildirimler ve düzenli ödemeler sorumlular için kâbusa dönüşebilir.

Büyük merkezlerdeki islerin karmaşık yapıları ve kontrolsüz yürütülmesi kişilerin yönetime girme isteklerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Oysaki profesyonel yönetim danışmanlığı doğru bir biçimde sağlandığında herkesi mutlu etmek daha kolay olacaktır.”

Yönetim Etkinliğinde Önemli 3 (üç) Unsur
Bahsedilen unsurlara sağladığımız hizmetler sayesinde isiniz şimdikinden çok daha kolay olacak:
EGE yönetimin Sağladıkları: 

  • Yönetici Hizmetleri
  • Hukuk Hizmetleri
  • Mali Müsavirlik Hizmetleri

Neden Adana Demir Site Yönetim

Apartmanlar ve/veya Siteler kurulma aşamasında müteahhitler, binayı tamamlayıp karar defterini notere onaylattırıp fiili olarak kullanmaya başlayan kişilere karar defterini teslim ederler. Karar defterini alan daire aidat toplamaya başlar. Tabi müteahhidin satmadığı daireler de vardır. Bu tahsilât yapmayı kendine görev edinmiş yönetici apartmana görevli bulur. Bu kişi inşaat aşamasındaki bekçi de olur, yöneticinin tanıdığı birisi de. Apartmandaki daireler doldukça sorunlar sepeti de dolmaya başlar. Aynı kültürden olmayan kişiler bir araya geldiğinde hele ki bazıları medenice yaşamayı bile bilmeyen kişiler olduğunda, problemler yöneticinin boyunu aşar.

Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği sektöründe bölgesel hâkimiyet rolünü kendine hedef edinmiş ve çağın getirdiği teknolojik yatırımları tereddüt etmeden gerçekleştiren şirketimiz kat mülkiyeti hukuku ile bu sorunların önüne geçmektedir.

634 sayılı kat mülkiyeti kanunu ile apartman sakinlerinin tüm haklarının hukuki olarak gerek bina müteahhidine karşı gerekse haksız kat malikine veya kiracısına karşı korunması hedefi ile EGE Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği ADANA’DA siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Sektörde 5.Yılını tamamlamış ve Pazar lideri konumunda bulunan şirketin bölgeye tüm profesyonelliğini kanalize etmiş bulunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon

+90 534 635 0151

E-Posta

info@bulentozdemirgroup.com

Adres

Adres: Kurtulus mahallesi, 64017. Sk., 01100 Seyhan/Adana